Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Kościerska

Kościerska, Stara Kiszewa, pomorskie

  • 103 700 zł
  • 1 280 m²
  • 81,02 zł/m²

Zdjęcie

Beata Rusinek

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kościerska

Kościerska, Stara Kiszewa, pomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

103 700 zł

1 280 m²

81,02 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kościerska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

103 700 zł 1 280 m² 81,02 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 103 700 zł (81,02 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 280 m²
  •   działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, numer 129/36 o powierzchni 1280 m2, położona w gminie Stara Kiszewa, obręb Chwarzenko, na pograniczu Kaszub i Kociewia w województwie pomorskim.

Teren działki płaski, porośnięty trawą, nieogrodzony. (...)

Agent

Beata Rusinek

608 725...

608 725 505

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Rusinek

608 725...

608 725 505

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości