Ogłoszenia nieruchomości Stara Kiszewa
19 ogłoszeń
Od najnowszych
19 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
126 000 zł1 800 m² 70 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
150 000 zł1 139 m² 131,69 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka rolna, ul. Polna
Stara Kiszewa,pomorskie
91 000 zł1 419 m² 64,13 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Tysiąclecia
Stara Kiszewa,pomorskie
135 000 zł1 170 m² 115,38 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
115 000 zł1 178 m² 97,62 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka leśna, ul. Wczasowa
Stara Kiszewa,pomorskie
2 300 000 zł138 000 m² 16,67 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
2 995 000 zł250 m² 11 980 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
750 000 zł7 700 m² 97,40 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa przy lesie Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
600 000 zł2 700 m² 222,22 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
104 000 zł1 042 m² 99,81 zł/m²
Archiwalne
Działka leśna, ul. Wczasowa
Stara Kiszewa,pomorskie
699 000 zł62 237 m² 11,23 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa uzbrojona Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
280 000 zł8 767 m² 31,94 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna ogrodzona Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
179 900 zł3 523 m² 51,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
75 000 zł1 148 m² 65,33 zł/m²
Archiwalne
Działka leśna, ul. Wczasowa
Stara Kiszewa,pomorskie
990 000 zł62 237 m² 15,90 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościerska
Stara Kiszewa,pomorskie
15,87 zł/m²126 m² 2 000 zł
Archiwalne
Działka leśna, ul. Wczasowa
Stara Kiszewa,pomorskie
1 280 000 zł62 237 m² 20,57 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
799 000 zł139 m² 5 734,59 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
91 000 zł1 245 m² 73,09 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
849 000 zł139 m² 6 093,45 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
80 000 zł1 591 m² 50,28 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
85 000 zł1 162 m² 73,15 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
85 000 zł1 172 m² 72,53 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
890 000 zł234 m² 3 803,42 zł/m²
Archiwalne
Działka
Stara Kiszewa,pomorskie
189 000 zł2 639 m² 71,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Wyzwolenia
Stara Kiszewa,pomorskie
89 238 zł51 m² 1 749,76 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
177 000 zł6 654 m² 26,60 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
130 000 zł1 635 m² 79,51 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
3 200 000 zł880 m² 3 636,36 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna z linią brzegową Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
4 000 zł600 m² 6,67 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Partyzantów
Stara Kiszewa,pomorskie
45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
280 000 zł8 767 m² 31,94 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Tysiąclecia
Stara Kiszewa,pomorskie
3 200 000 zł880 m² 3 636,36 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna przy lesie Stara Kiszewa
Stara Kiszewa,pomorskie
78 000 zł9 900 m² 8 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Stara Kiszewa